Loader

Güleryüz Partners'da Kariyer

Güleryüz Partners, bünyesine katılan çalışma arkadaşlarına fırsat eşitliğine ve liyakate dayalı kariyer planı sunmaktadır. Stajyer avukatlar ya da avukatlar bu kapsamda geleceğin ortak avukatları olarak düşünülmektedir.

Avukatlar

Güleryüz Partners, bünyesine katacağı avukatlara kendilerini profesyonel açıdan geliştirebildikleri, meslek onuruna uygun, dinamik ve verimli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bunu sağlamak adına büromuz yönetimsel açıdan en son teknikler ile kusursuz hukuki altyapıyı harmanlamaktadır.

Yeni çalışma arkadaşları seçilirken, sadece adayın büromuza katabileceklerine değil, büromuzun da bu adayın kişisel kariyer hedeflerini gerçekleştirmesine katkıda bulunabilecek olmasına odaklanılmaktadır. Dolayısıyla iş ilişkisinin karşılıklı mutluluğa dayanması temel önceliktir. Bu doğrultuda adaylarda aradığımız başlıca özellikler şöyledir:

Çalışkan, titiz ve sorumluluk sahibi olma

Takım oyuncusu olma

İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce becerisini belgelendirebilme

Akademik başarı

İyi bir insan olma

Belirtilen şartları sağlayan avukat adaylarının, aday alım sürecinde hr@guleryuz.av.tr adresine e-posta göndermelerini rica ederiz.

Hemen Başvur

Stajyerler

Güleryüz Partners, hukuk fakültesinden yeni mezun olanlara ve hukuk fakültesi öğrencilerine staj imkânı sağlamaktadır. Staj programlarının temel amacı, ileride birlikte çalışabileceğimiz meslektaşlarımızla önceden tanışmaktadır. Bu doğrultuda avukat adayları için aranan özellikler stajyer adayları için de yol göstericidir.

Yasal staj ve yaz stajı başvuru süreçleri Mart ayının sonunda sona ermektedir. Belirtilen şartları sağlayan stajyer adaylarının, aday alım sürecinde hr@guleryuz.av.tr adresine e-posta göndermelerini rica ederiz.

Hemen Başvur