Loader

Ekibimiz

Yavuz Selim Günay Danışman Ortak
VCard ekleyin
Yavuz Selim Günay

Yavuz, şirketler ve ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, bilişim hukuku ve uyuşmazlık çözümü alanlarında önemli bir tecrübeye sahiptir. Daha önce, savunma sektöründe faaliyet gösteren lider yazılım ve donanım şirketi Havelsan'da Baş Hukuk Müşaviri olarak görev yapmıştır. Kurumsal yönetimden yüksek profilli tahkim davalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim sahibi bir avukat olan Yavuz, teknoloji sektöründeki girişim şirketleri ile girişim sermayesi fonları ve melek yatırımcıları temsil etmektedir. Kendisi ayrıca yarı zamanlı olarak Bilkent Üniversitesi'nde Bilişim Hukuku dersleri vermektedir.

Yavuz, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi'nde ve lisansüstü eğitimini London School of Economics'te Uluslararası Ticaret Hukuku alanında tamamlamıştır. İkinci yüksek lisansını ise Gazi Üniversitesi'nde Şirketler ve Ticaret Hukuku üzerine yapmış olan Yavuz, halihazırda girişim finansmanı alanında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Yavuz, konuşmacı olarak hukuki konularla ilgili pek çok konferansa katkı sağlamaktadır. “Anonim Şirketlerin Temsili” kitabının yazarı olup İngilizce ve Türkçe yayınlanmış birçok kitap bölümü ve makalesi bulunmaktadır.